Aktualności
 
Z Ruchu Chorzów do... Interu?!
 
19. grudnia 2016, 12:34
źródło: ruchchorzow.com.pl
 

Na testach w Interze Mediolan przebywa Przemysław Bargiel z Ruchu Chorzów. 16-latek, który ma za sobą debiut w naszej ekstraklasie, jest na najlepszej drodze do transferu do Serie A. Oprócz Interu interesuje się nim także AC Milan.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćBargiel to jeden z największych talentów młodego pokolenia w naszym kraju. Jest najmłodszym zawodnikiem, który zagrał w ekstraklasie. Reprezentant Polski U-16 prawdopodobnie długo piłkarzem Ruchu Chorzów już nie będzie. Jest nim mocno zainteresowany Inter Mediolan, gdzie obecnie przebywa na testach.

- Dla Przemka to świetna okazja, by z bliska przyjrzeć się, jak funkcjonuje jeden z największych klubów Europy, zobaczyć jak się tam pracuje, jak wszystko jest zorganizowane. Przemek to wielka nadzieja nie tylko Ruchu, ale całej polskiej piłki. Jest jeszcze bardzo młody i ciągle się uczy. Taki wyjazd będzie dla niego kolejną, cenną lekcją – mówi koordynator szkolenia w Akademii Piłkarskiej Ruch Chorzów, Grzegorz Kapica.

Inter ma jednak konkurencję w staraniach o transfer Bargiela. Piłkarzem "Niebieskich" zainteresowany jest także lokalny rywal Interu – AC Milan.

 
 
Słowa kluczowe: bargiel | ruch | chorzow | inter | milan
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz