Aktualności
 
Legia chce się go pozbyć...
 
18. grudnia 2016, 15:35
źródło: własne
 

Powoli zaczyna brakować miejsca przy Łazienkowskiej dla Łukasza Brozia. Prawy obrońca przegrał rywalizację na swojej pozycji z Bartoszem Bereszyńskim. A Legia stara się jeszcze o sprowadzenie Artura Jędrzejczyka.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćOdkąd trenerem Legii jest Jacek Magiera, do Brozia docierają niezbyt optymistyczne sygnały. 31-latek nie tylko wyraźnie przegrywa rywalizację z Bereszyńskim, ale jest jedynym zawodnikiem z szerokiej kadry mistrza Polski, który nie zagrał ani minuty w Lidze Mistrzów. Co więcej, szans które dostawał w ekstraklasie od Magiery, raczej nie potrafił wykorzystać.

Przy Łazienkowskiej coraz bardziej zaczynają się przychylać do zdania, że były piłkarz Widzewa Łódź najlepszy okres w karierze ma już za sobą. Dlatego najchętniej pożegnano by się z nim już zimą. Tym bardziej, jeśli w klubie pozostanie Bartosz Bereszyński, a z Krasnodaru uda się pozyskać Jędrzejczyka. Broź byłby w takim układzie dopiero trzecim prawym obrońcą w hierarchii trenera Magiery.

Tak czy inaczej, kariera Brozia w Legii potrwa najdłużej do końca sezonu. Były widzewiak ma co prawda ważny kontrakt do końca czerwca 2018 roku, ale latem dostanie wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

 
 
Słowa kluczowe: broz | legia | magiera | bereszynski | jedrzejczyk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno