Aktualności
 
Rekord transferowy w ekstraklasie?!
 
16. grudnia 2016, 15:04
źródło: Przegląd Sportowy
 

Legia jest zainteresowana transferem Artura Jędrzejczyka z FK Krasnodar. Na sprowadzenie reprezentanta Polski musiałaby wyłożyć pond milion euro co oznaczałoby, że padłby rekord naszej ekstraklasy. Do tej pory najdroższy jest Ivica Vrdoljak.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNa Vrodljaka Legia wydala dokładnie milion euro. Transfer powrotny Jędrzejczyka byłby z pewnością droższy, ale mistrza Polski stać na taki wydatek, dzięki pieniądzom zarobiony w Lidze Mistrzów. "Jędza" w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu był wypożyczony z Krasnodaru do Legii. Warszawski klub mógł już latem pozyskać go na zasadzie transferu definitywnego, ale 1,3 miliona euro, okazało się zbyt wygórowaną kwotą jak na możliwości finansowe Legii.

Co innego teraz, kiedy legioniści obłowili się na występach w Lidze Mistrzów. Mistrz Polski bez problemu jest w stanie wyłożyć takie pieniądze na transfer 29-letniego obrońcy. Dodajmy zawodnika, który może występować na każdej pozycji w defensywie. W Krasnodarze występuje na prawej obronie, w reprezentacji Polski na lewej, a w Legii zdarzało u się przecież z powodzeniem grywać także na środku. Transfer Jędrzejczyka miałby być zabezpieczeniem na wypadek odejścia Michała Pazdana i Bartosza Bereszyńskiego.

 
 
Słowa kluczowe: jedrzejczyk | legia | krasnodar | pazdan | bereszynski |
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Jędza w Legii??? Od tego momentu macie nowego fana,czyli mnie.. Jestem kibicem AJ ,więc (L)egii już wkrótce...
 
 
Harry-Książę Harry dodał(a), w sobotę 17. grudnia 2016 o godzinie 00:25