Aktualności
 
Beniaminek szuka wzmocnień
 
14. grudnia 2016, 11:52
źródło: przegladsportowy.pl
 

Znalezienie napastnika i lewego obrony to priorytety dla działaczy Wisły Płock. Pierwszego wzmocnienia kibice beniaminka ekstraklasy mogą się spodziewać jeszcze przed końcem roku.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJedną z najpilniejszych potrzeb w Wiśle, jest znalezienie napastnika, który mógłby konkurować o miejsce w składzie z Jose Kante. - Zawodnik na pozycję numer dziewięć to nasz absolutny priorytet. Mamy kilku kandydatów, ale jeszcze daleka droga do ich pozyskania – przyznaje w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Masłowski.

W Płocku będą też poszukiwać kogoś, kto mógłby rywalizować o miejsce w podstawowy składzie na lewej stronie defensywy. Z obsadzenie tej pozycji trener Marcin Kaczmarek miał jesienią spore problemy. - Kamil Sylwestrzak nie ma klasycznej lewonożnej konkurencji. Ktoś taki też się przyda – mówi Masłowski.

Kibice płockiego zespołu mogą wkrótce spodziewać się pierwszych wzmocnień.- Myślę, że pierwszy transfer możemy przeprowadzić jeszcze przed nowym rokiem. Chciałbym ogólnie, żeby trener Kaczmarek miał do dyspozycji większość nowych zawodników na początek zimowych przygotowań – dodaje dyrektor sportowy Wisły.

 
 
Słowa kluczowe: kante | wisla | plock | maslowski | sylwestrzak | kaczmarek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz