Aktualności
 
Turecki klub chce dwóch Polaków
 
28. listopada 2016, 18:15
źródło: ajansspor.com
 

Trabzonspor chce pozyskać dwóch reprezentantów Polski – Kamila Grosickiego i Bartosza Kapustkę. Pierwszy miałby trafić do tureckiego klubu na zasadzie transferu definitywnego natomiast w przypadku drugiego chodzi o wypożyczenie do końca sezonu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDla Grosickiego byłby to powrót do tureckiej ekstraklasy. Zanim trafił do Rennes, bronił barw Sivassporu. Skrzydłowy reprezentacji Polski nosi się z zamiarem opuszczenia klubu z Bretannii, ale... najchętniej przeniósłby się do angielskiej Premier League.

Ale Trabzonspor nie zamierza rezygnować, mimo że sam grosiki niedawno wspominał, że kierunek turecki nie jest dla niego interesujący. Rennes wycenia "Grosika" na około siedem milionów euro.

To nie jedyny zawodnik reprezentacji Polski, którego na celownik wziął Trabzonspor. W Turcji bardzo chętnie przygarnęliby także Bartosza Kapustkę. Były piłkarz Cracovii nie ma szans na przebicie się nawet do szerokiej kadry Leicester City.

Dlatego coraz głośniej mówi się, że najlepszą opcją dla młodego reprezentanta Polski byłoby wypożyczenie zimą do klubu, w którym miałby większe szanse na regularne występy.

 
 
Słowa kluczowe: grosicki | kapustka | trabzonspor | rennes | leicester
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz