Aktualności
 
Kolejny klub kusi "Grosika"!
 
24. listopada 2016, 18:45
źródło: przegladsportowy.pl
 

W zimowym okienku transferowym, sporym wzięciem będzie się cieszył Kamil Grosicki. O zainteresowaniu Evertonu już pisaliśmy kilka dni temu, teraz do grona chętnych na transfer reprezentanta Polski dołącza West Ham United.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćZ pewnością na zainteresowanie Grosickim spory wpływ miała jego postawa w wygranym przez reprezentację Polski 3:0 meczu z Rumunią w Bukareszcie. Skrzydłowy Rennes odegrał w nim jedną z głównych ról. "Grosik" przedryblował kilku rywali i po rajdzie przez pół boiska zdobył fantastycznego gola, otwierając wynik tamtego spotkania. Jego akcja była później pokazywana we wszystkich serwisach sportowych w Europie.

Sam Grosicki chce zmienić klub od dłuższego czasu latem był blisko transferu do Burnley, ale sprawa upadła dosłownie za pięć dwunasta. Wszystko wskazuje na to, że Grosicki, z półrocznym opóźnieniem, ale w końcu trafi do Premier League. Zdradził niedawno, że ma kilka ofert, a najkonkretniejsze pochodzą właśnie z Anglii.

Transferem Polaka zainteresowany jest m.in. West Ham United. Podobno "Grosik" jest już dogadany z działaczami Rennes że jeżeli do francuskiego klubu zimą wpłynie konkretna oferta nikt nie będzie mu robił problemów ze zmianą klubu. W Bretanii wyceniają reprezentanta Polski na około siedem milionów euro.

 
 
Słowa kluczowe: grosicki | west | ham | united | rennes
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz