Aktualności
 
Rewolucja kadrowa w Wiśle Kraków?!
 
15. października 2016, 12:52
źródło: przegladsportowy.pl
 

Najbliższe miesiące będą bardzo pracowite dla działaczy Wisły Kraków. Kontrakty z "Biała Gwiazdą" wygasają latem przyszłego roku aż dziewięciu graczom, w tym wszystkim trzem bramkarzom. Na przedłużenie umów nie wszyscy mogą liczyć...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPolityką kadrową Wisły będzie zajmował się się zatrudniony kilka dni temu wiceprezes ds sportowych Manuel Junco. Hiszpan do końca roku chce dojść do porozumienia z zawodnikami, którym kończą się umowy, a w Krakowie wiążą z nimi plany na przyszłość.

Na liście graczy, z którymi trzeba negocjować znajdują się m.in. Paweł Brożek, Mateusz Zachara, Richard Guzmics i Boban Jović. To piłkarze, z którymi Wisłą chciałaby kontynuować współpracę, ale nie wiadomo, czy ze wszystkimi uda się dojść do porozumienia w kwestii nowych warunków.

Umowy wygasają także wszystkim trzem bramkarzom pierwszego zespołu - Michałowi Buchalikowi, Michałowi Miśkiewiczowi i Łukaszowi Załusce. Wygląda na to, że tylko dwóch z nich może liczyć na propozycje nowych kontraktów. Na razie w najgorszej sytuacji jest Buchalik, który w tej chwili jest numerem trzy w hierarchii trenera Dariusza Wdowczyka.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz