Aktualności
 
Były bramkarz wróci do Legii?!
 
30. września 2016, 19:26
źródło: własne/sport.aktuality.sk
 

Coraz bardziej sfrustrowany w Hull City jest Duszan Kuciak. Były bramkarz Legii nie ma praktycznie żadnych szans na grę w zespole "Tygrysów" i zimą raczej zmieni klub. Jedną z najbardziej prawdopodobnych opcji jest powrót do ekstraklasy.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKuciak zimą tego roku opuścił Legię na rzecz angielskiego Hull City Ale jego kariera w Anglii to jedno wielkie nieporozumienie. Kuciak jak do tej pory zagrał w barwach "Tygrysów" tylko raz. W najmniej prestiżowych rozgrywkach – Pucharze Ligi Angielskiej. Poza tym przesiaduje na trybunach, bo jest dopiero trzecim bramkarzem beniaminka Premier League.

- Nie rozumiem po co nie tutaj ściągali. Jeśli w najbliższym czasie nic się nie zmieni będę chciał zimą odejść i trafić do klubu w którym będę miał szansę na regularne występy. Mam dość tej sytuacji – mówi Kuciak. Co więcej za chwilę jego sytuacja może być w Hull jeszcze gorsza. Już teraz wyżej od niego w hierarchii klubowych bramkarzy są Eldin Jakupović i David Marshall. Za chwilę jednak po kontuzji do gry wróci Allan McGregor i Kuciak zostanie zdegradowany do roli czwartego golkipera.

W tej sytuacji słowacki bramkarz powoli szykuje się do zmiany klubu. Nie jest wielką tajemnicą, że 30-latek najchętniej wróciłby do Legii. Zresztą jego przedstawiciele już sondowali zainteresowanie ze strony klubu z Łazienkowskiej ewentualnym powrotem Kuciaka.

Problem w tym że Legia niekoniecznie musi być taki scenariuszem zainteresowana. Po jego odejściu bardzo mocną pozycję w bramce warszawskiego zespołu wyrobił sobie Arkadiusz Malarz. Poza tym na ławce rezerwowych mistrz Polski ma jeszcze Radosława Cierzniaka. Może się więc okazać, że w Legii niekoniecznie jest miejsce dla Słowaka...

 
 
Słowa kluczowe: kuciak | legia | hull | malarz | cierzniak | jakupovic | mcgregor | marshall
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (2) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Coś w tym jest,choć uważam,że Legia ma obecnie więcej poważniejszych problemów niż ściąganie bramkarzy..
 
 
Harry dodał(a), w sobotę 1. października 2016 o godzinie 14:03
 
Uważam, że LEGIA powinna rozważyć powrót Duszana Kuciaka do klubu . Malarz jest już "wiekowy". W zbliżonym wieku jest ..Radosław Cierzniak. Czas płynie szybko i może okazać się,że Malarz i Cierzniak w jednym czasie, będą kończyć karierę. Na dzień dzisiejszy forma Kuciaka jest niewiadoma , ale z drugiej strony po trenignach w LEGII , był jednym z najlepszych bramkarzy w Polsce . Nic LEGIA nie straci zatrudniając go ponownie, a może wiele zyskać pod wieloma względami.
 
 
Trampek dodał(a), w piątek 30. września 2016 o godzinie 19:54