Aktualności
 
Oferta Legii dla Malarza!
 
30. września 2016, 09:49
źródło: własne
 

Arkadiusz malarz to chyba jedyny zawodnik w obecny sezonie do którego nie można mieć pretensji w Legii. Jego dobrą postawę docenili także działacze Legii, którzy zaproponowali doświadczonemu brakarzowi nową umowę.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMalarz otrzymał propozycję podpisania nowego, dwuletniego kontraktu przy Łazienkowskiej. 36-letni golkiper, na mocy nowego kontraktu, miałby dostać podwyżkę. Obecna umowa doświadczonego brakarza z Legią wygasa po zakończeniu sezonu. Obie strony są zadowolone z dotychczasowej współpracy, dlatego przedłużenie pobytu Malarza w Legii jest tylko formalnością.

Malarz w tym sezonie imponuje wysoka formą. To między innymi dzięki jego interwencjom w eliminacjach do Ligi Mistrzów, Legia awansowała do fazy grupowej i zarobiła mnóstwo pieniędzy. Dlatego przy Łazienkowskiej uznano, że należy już teraz przedłuży kontrakt z Malarzem, żeby ten miał jasność o do swojej przyszłości i mógł się skupić tylko na grze.

Przez pierwszy rok swojego pobytu w Legii Malarz był tylko rezerwowym. Pewne miejsce w bramce warszawskiego zespołu miał Duszan Kuciak. Słowak jednak zima tego roku zdecydował się na przeprowadzkę do Hull City i od tej pory numerem jeden w bramce Legii jest Malarz. Początkowo miał nim być tylko na chwilę, bo docelowo następcą Słowaka miał zostać Radosław Cierzniak, który trafił do zespołu mistrza Polski z Wisły Kraków.

Ale Malarz wygrał z nim rywalizację najpierw u Stanisława Czerczesowa, potem u Besnika Hasiego i wszystko wskazuje na to, że także u Jacka Magiery.

 
 
Słowa kluczowe: malarz | legia | cierzniak | hasi | czerczesow | magiera | kuciak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz