Aktualności
 
Słowacki bramkarz w Ruchu
 
19. września 2016, 18:50
źródło: własne
 
Nowym bramkarzem "Niebieskich" został kolejny Słowak - Libor Hrdlicka. 30-latek podpisał roczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Z Ruchem trenował od dwóch tygodni. Zaprezentował się na tyle dobrze że podpisano z nim umowę.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPrzez ostatnie pół roku, Hrdlicka reprezentował barwy gruzińskiego Dinamo Tbilisi. Wcześniej grał m.in. w Metalurgu Zaporoże i MFK Rużomberok. Nic nie stało na przeszkodzie w podpisaniu z nim kontraktu poza okresem trwania letniego okienka transferowego, bo doświadczony golkiper pozostawał bez klubu. - Cieszę się, że udało się załatwić wszystkie formalności. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak skupić się na rywalizacji o miejsce w bramce- powiedział nowy bramkarz "Niebieskich".

Wcześniej wydawało się, że na Cichą może trafić Wojciech Pawłowski, który rozwiązał niedawno kontrakt z włoskim Udinese. Ostatecznie jednak "Niebiescy" nie zdecydowali się na jego zatrudnienie. W tej chwili bramkarzem numer jeden jest młody Kamil Lech. Na początku sezonu, trener Waldemar Fornalik próbował stawiać na Wojciecha Skabę, ale ten nie spełnil pokładanych w nim nadziei. Także rozwiązanie z Lechem, było traktowane przy Cichej jako rozwiązanie tymczasowe. Prędzej czy później swoją szansę dostanie Hrdlicka.

 
 
Słowa kluczowe: hrdlicka | ruch | chorzow | niebiescy | fornalik | skaba | pawlowski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz