Aktualności
 
Legia chciała pozyskać wielką gwiazdę reprezentacji Niemiec?!
 
9. września 2016, 19:21
źródło: Piłka Nożna
 

Gdyby doszło do tego transferu do Legii, mielibyśmy latem hit trudny do przebicia. Według wypowiedzi Michała Żewłakowa dla tygodnika "Piłka Nożna", warszawski klub namawiał na podpisanie kontraktu... Miroslava Klose!
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDyrektor sportowy mistrza Polski zdradza, że gdyby odszedł Nemanja Nikolić, kandydatem na jego następcę był legendarny napastnik reprezentacji Niemiec. - Chcieliśmy zachęcić Mirka, aby zagrał u nas na dziewiątce, toczone były rozmowy z ludźmi, którzy bezpośrednio dbają o jego interesy. Ostatecznie jednak Nemanja nie odszedł, a jeśli idzie o Klose to chyba jakiś czas temu zobowiązał się już i jedzie do Stanów Zjednoczonych - mówi dla "Piłki Nożnej" popularny "Żewłak".

Klose po zakończeniu poprzedniego sezony rozstał się z Lazio Rzym. Jego kontrakt wygasł i chociaż włoski klub był zdecydowany zaproponować mu kolejną, roczną umowę, Klose nie zgodził się dalej reprezentować barw rzymskiego zespołu. 38-letni napastnik, który w 137 występach strzelił w niemieckim, narodowym zespole 71 goli, nadal pozostaje formalnie bez klubu. Wkrótce jednak ma podpisać kontrakt z jedną z drużyn z amerykańskiej Major League Soccer.

 
 
Słowa kluczowe: klose | legia | lazio | zewlakow | nikolic
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Bardzo dobrze.Zero dla niego szacunku.Do Polski się nie przyznaje,do swoich korzeni.Odmówił gry dla Polski,mimo,że się w Opolu urodził.Przeciwieństwo Podolskiego,który deklarował chęć gry w zespole biało-czerwonych, jednak nigdy nie dostał powołania do polskiej drużyny narodowej.Przywiązany do Górnikiem.
 
 
Harry dodał(a), w sobotę 10. września 2016 o godzinie 17:04