Aktualności
 
Fiasko beniaminka w ostatnim dniu okienka transferowego
 
5. września 2016, 11:43
źródło: przegladsportowy.pl
 

W ostatnim dniu letniego okienka transferowego, na poważne wzmocnienie liczono także w Wiśle Płock. Do ostatnich chwil była nadzieja na pozyskanie Mateusza Piątkowskiego z APOEL-u Nikozja. Ale starania beniaminka ekstraklasy zakończyły się fiaskiem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTransfer Piątkowskiego do Wisły był możliwy tylko pod warunkiem, że były napastnik Jagiellonii Białystok najpierw rozwiąże kontrakt z cypryjskim klubem. 32-letni snajper starał się rozstać z APOEL-em Nikozja, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. W związku z tym, do transakcji nie doszło.

- W dniu kiedy zamykano letnie okno transferowe, a więc 31 sierpnia, do późnych godzin wieczornych czekaliśmy na wieści z Cypru, gdzie Mateusz starał się rozwiązać swój kontrakt z APOEL-em Nikozja. Niestety nie udało mu się i tematu na ten moment nie ma – mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" prezes Wisły Jacek Kruszewski.

W Płocku nadal będą szukać odpowiedniego kandydata do ataku, który mógłby stać się realnym wzmocnieniem zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Kaczmarka. - Nadal jednak będziemy szukać napastnika z kartą na ręku, bo po odejściu Mikołaja Lebedyńskiego zostaliśmy w ataku tylko z Emilem Drozdowiczem i Jose Kante – zapowiada prezes"Nafciarzy".

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz