Aktualności
 
Zamiast do Legii, trafił do Anglii!
 
31. sierpnia 2016, 17:42
 

Paweł Wszołek nie zostanie jednak piłkarzem Legii Warszawa. Mistrz Polski nie doszedł do porozumienia z Hellas Verona w sprawie warunków transferu reprezentanta Polski. Wobec tego włoski klub wypożyczył go do Queens Park Rangers.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćReprezentanta Polski bardzo chciała pozyskać warszawska Legia. Włosi jednak dyktowali warunki nie do przyjęcia dla mistrza Polski. Za transfer definitywny oczekiwali od warszawskiego klubu nawet trzech milionów euro. Ostatecznie nie udało się dojść do porozumienia i Wszołek nie trafi do Legii nawet na zasadzie rocznego wypożyczenia. Szkoda, bo mógłby być realnym wzmocnieniem dla stołecznej ekipy przed zmaganiami w Lidze Mistrzów.

Tymczasem na warunki, których nie mogła zaakceptować Legia bardzo szybko przystali działacze Queens Park Rangers, którzy bardzo szybko doszli do porozumienia z Hellas i samym zawodnikiem. Wszołek został wypożyczony do angielskiego zespołu, z opcją transferu definitywnego. - QPR okazał się wyjątkowo zdeterminowany w walce o Pawła. Jako, że trwa zgrupowanie reprezentacji Polski, a kadra jest dla zawodnika najważniejsza, klub wysłał do Polski sztab medyczny w celu przeprowadzenia kompleksowych testów medycznych. - powiedział Przemysław Pantak, szef agencji F-MG, która reprezentowała interesy reprezentanta Polski.

 
 
Słowa kluczowe: wszolek | legia | qpr | pantak | hellas | verona
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz