Aktualności
 
Bośniak z Legii w Partizanie za Radovicia?!
 
31. sierpnia 2016, 10:09
źródło: banjaluka.net
 

Partizan Belgrad nie zostanie z niczym po transferze Miroslava Radovicia do Legii. W odwrotną stronę, przynajmniej zdaniem serwisu banjaluka.net, powędruje Stojan Vranjes, który w zespole mistrza Polski nie ma już czego szukać.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO tym, że przyszłość Vranjesa w Legii rysuje się w czarnych barwach, było wiadomo od dłuższego czasu. Słynny już mecz z Arką Gdynia, w którym Bośniak zagrał od pierwszej minuty przepełnił czarę goryczy. - Jego czas w Legii minął – powiedział niedawno w jednym z wywiadów prezes Bogusław Leśnodorski. Po tej deklaracji pewne był, że dni Vranjesa przy Łazienkowskiej są policzone.

Problemem było to, że Bośniak ma ważny kontrakt z Legią do końca czerwca 2017 roku. Ale okazuje się, że przy okazji transferu Radovicia z Partizana, warszawski klub może upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. W odwrotną stronę miałby podążyć właśnie Vranjes. Serbowie wyrazili zainteresowanie jego pozyskaniem, teraz ruch należy do samego zawodnika, który musi wyrazić zgodę na przeprowadzkę do Partizana.

 
 
Słowa kluczowe: vranjes | radovic | legia | partizan | lesnodorski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz