Aktualności
 
Legia szykuje dwa powrotne transfery?!
 
28. sierpnia 2016, 12:44
źródło: sportowefakty.wp.pl
 

Nie tylko Miroslav Radović może wrócić na Łazienkowską. Działacze Legii chcieliby także wykupić Artura Jędrzejczyka, który wiosną był wypożyczony do warszawskiego klubu z FK Krasnodar.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować- Przypadek Jędrzejczyka jest trudny, bo właściciel Krasnodaru ma tyle kasy, że na naszą ofertę może nawet nie spojrzeć. Poza tym lubi Artura i nie mam żadnych argumentów, bo mnie też właśnie jego brakuje najbardziej – mówi w rozmowie z WP Sportowe Fakty prezes Legii Bogusław Leśnodorski.

Cały czas kibice Legii mogą mieć nadzieje na powrót Miroslava Radovicia. - Na boisku brakuje także Radovicia. On żył tym, co się działo w trakcie gry – mówi prezes mistrza Polski. Temat powrotu Serba przewijał się już przy Łazienkowskiej kilkukrotnie. Ostatnio przed rundą wiosenną poprzedniego sezonu. - Wtedy mieliśmy kilka miesięcy na wygranie dubletu i to był nasz jedyny cel, a Radović długo nie grał w piłkę. To nie był czas skupienia się na jego powrocie na boisko, tylko na kluczowych meczach. Teraz rozmawiamy i zobaczymy co z tego będzie – podkreśla Leśnodorski.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Dobrymi transferami byliby Artur Jędrzejczyk i Paweł Wszołek. Dziś dojdzie najprawdopodobniej Radović i ten wzmocni konkurencję w linii pomocy.
 
 
RS dodał(a), w poniedziałek 29. sierpnia 2016 o godzinie 07:24