Aktualności
 
Jest transfer napastnika do Cracovii!
 
27. sierpnia 2016, 19:13
 

Nie Legia, nie Lechia, a Cracovia będzie nowym klubem napastnika Zagłębia Lubin Krzysztofa Piątka. 21-letni snajper "Miedziowych" pojawił się w sobotę pod Wawelem na testach medycznych.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPiątek doszedł już do porozumienia z "Pasami" w kwestii warunków indywidualnego kontraktu. Szczegóły transakcji ustaliły też oba kluby. Cracovia przeleje na konto lubinian pół miliona euro. Z kolei Piątek podpisze w Krakowie czteroletni kontrakt. Młodzieżowy reprezentant Polski ma być tym napastnikiem, o którego od dawna dopominał się trener "pasów" Jacek Zieliński.

Piątkiem interesowały się także Legia i Lechia Gdańsk, ale największą determinacją wykazała się Cracovia. W Zagłębiu już od kilku tygodni byli pogodzeni z tym, że ich napastnik może zmienić barwy klubowe. Piątkowi z końcem sezonu wygasał kontrakt, więc to był ostatni moment do tego, żeby na jego transferze jeszcze cokolwiek zarobić. Zresztą w Lubinie zdążyli już zabezpieczyć się na jego odejście. Ze Sparty Praga ściągnięto Martina Nespora, który w poprzednim sezonie należał do najlepszych napastników w ekstraklasie w barwach Piasta Gliwice.

 
 
Słowa kluczowe: piatek | cracovia | zaglebie | lubin | nespor | zielinski | legia | lechia | gdansk
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (4) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Na razie to tylko przedszkolak napastnika.Moim zdaniem Cracovia przepłacila za przedszkolaka.Może za kilka lat będzie z tego chleb.Chyba trener Cracovii nie oczekiwał takiego przedszkolaka tylko kopacza prawdziwego napastnika.
 
 
or dodał(a), w niedzielę 28. sierpnia 2016 o godzinie 15:23
 
Mój błąd Piątek strzelił 6 w 33 meczach.
 
 
x dodał(a), w niedzielę 28. sierpnia 2016 o godzinie 04:45
 
Dokładnie tyle samo ile Robert Lewandowski w tym samym wieku w ekstraklasie 14.Lewy potrzebował do tego 30 meczów , Piątek 34 mecze
 
 
x dodał(a), w niedzielę 28. sierpnia 2016 o godzinie 04:42
 
w dwócyh ostatnich sezonach w lidze az 14 goli
 
 
napastnika? dodał(a), w sobotę 27. sierpnia 2016 o godzinie 23:52