Aktualności
 
Legia blisko pozyskania reprezentanta Polski!
 
27. sierpnia 2016, 11:46
źródło: własne
 

Mistrz Polski negocjuje z Hellas Verona pozyskanie Pawła Wszołka. Reprezentant Polski miałby trafić na Łazienkowską na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLegia chciałaby sprowadzić Wszołka na stałe, ale działacze Hellas dyktują za niego zaporową cenę. Dlatego w grę wchodzi na razie jedynie wypożyczenie, z opcją ewentualnego wykupu. Hellas spadło do Serie B i szuka sposobów, żeby załatać dziurę w budżecie. Jednym z nich mógłby być transfer Wszołka, ale oprócz Legii brakuje innych kontrahentów.

Wszołek był już raz blisko Legii, kiedy opuszczał rywala zza między – Polonię Warszawa. Obecny reprezentant Polski było do wzięcia, ale warszawski klub nie wykazał wystarczającej determinacji, żeby go "przejąć". W efekcie Wszołek trafił do Sampdorii Genua. Tam jednak nie potrafił się przebić i został oddany do klubu z Verony. W tym zespole był w poprzednim sezonie wyróżniającym się piłkarzem. Nie można tego powiedzieć jednak o jego kolegach z drużyny, bo Hellas z hukiem spadł z Serie A.

Wszołek znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na Euro 2016 i był niemal pewniakiem do wyjazdu na turniej. Podczas zgrupowania w Juracie doznał jednak kontuzji, która wykluczyła jego udział w zmaganiach we Francji. Teraz jednak dostał powołanie na pierwszy mecz naszej drużyny narodowej w eliminacjach do mistrzostw świata przeciwko Kazachstanowi. Wiele wskazuje na to, że poleci tam już jako zawodnik Legii.

 
 
Słowa kluczowe: wszolek | legia | hellas | verona | polonia | warszawa | sampdoria
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (2) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
I to jest dobry transfer!
 
 
lelo dodał(a), w sobotę 27. sierpnia 2016 o godzinie 14:25
 
Komu wciskają takie banaluki??.Szkoda, że nie na pisali że pracują 32 godziny na dobę??.
 
 
or dodał(a), w sobotę 27. sierpnia 2016 o godzinie 14:12