Aktualności
 
Poważne osłabienie Legii?!
 
2. sierpnia 2016, 12:42
źródło: La Gazzetta dello Sport
 

Wygląda na to, że Legii będzie bardzo trudno zatrzymać Michała Pazdana. Kilka dni temu informowaliśmy o zainteresowaniu nim ze strony Pescary. Włoskie media donoszą, że beniaminek Serie A, wkrótce złoży mistrzowi Polski oficjalną ofertę.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPazdan wyrobił sobie niezłą markę występami na Euro 2016. Już podczas turnieju we Francji mówiło się o zainteresowaniu jego osobą ze strony tureckich klubów – Besiktasu Stambuł i Trabzonsporu. Ale poza zapytaniami, konkretnych ofert zabrakło. Teraz ma się to jednak zmienić, bo do akcji wkracza Pescara. Beniaminek Serie A jest zdecydowany na transfer Pazdana i zamierza przekonać Legię do jego sprzedaży.

Według włoskich mediów, "Delfiny" chcą zaproponować warszawskiemu klubowi za obrońcę reprezentacji Polski trzy miliony euro. Taka kwota ma sprawić, że przy Łazienkowskiej dadzą Pazdanowi zielone światło do zmiany klubu. Sam zawodnik podkreślał, że chętnie spróbowałby swoich sił w silniejszej lidze.

Wygląda na to, że pozyskanie Macieja Dąbrowskiego z Zagłębia Lubin, będzie więc uzupełnieniem luki po odejściu najlepszego środkowego obrońcy mistrza Polski.

 
 
Słowa kluczowe: pazdan | legia | pescara | hasi | dabrowski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz