Aktualności
 
Kontrowersyjny transfer Lecha?!
 
29. lipca 2016, 17:58
źródło: fotbollskanalen.se
 

Szwedzkie media informują, że Lech Poznań jest zainteresowany transferem obrońcy BK Hacken Jasmina Sudicia. Co ciekawe, w Szwecji urodzony w Bośni piłkarz uchodzi za prawdziwego... pechowca.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTaka łatka przylgnęła do niego ze względu na kontuzje, którym ulegał bardzo często. Kilka razy miał m.in. zerwane więzadła krzyżowe i w związku z tym spore przerwy w grze. Obecnie z jego zdrowiem ma być już jednak lepiej. Sudić chce opuścić Hacken, bo nie mieści się w podstawowym składzie. Zainteresowany jego pozyskaniem, przynajmniej według szwedzkich mediów, ma być właśnie Lech.

Biorąc jednak pod uwagę wszystkie aspekty, o których pisaliśmy wcześniej, chęć jego pozyskania przez poznański klub byłaby sporą niespodzianką. Chociażby ze względu na jego kłopoty zdrowotne, taka inwestycja byłaby opatrzona dość dużym ryzykiem. Argumentów czysto piłkarskich, przemawiających za jego transferem, także trudno się doszukać.

Sam Sudić, pytany wprost o zainteresowanie ze strony Lecha, nie chciał komentować sprawy. Lech rzeczywiście szuka środkowego obrońcy, bo najpóźniej z końcem roku z "Kolejorzem" rozstanie się Paulus Arajuuri. Fin już podpisał kontrakt z Broendby Kopenhaga, który ma obowiązywać od początku przyszłego roku, niewykluczone jednak, że działacze duńskiego klubu przyspieszą jego transfer i "Ara" wyląduje w nowym klubie jeszcze tego lata. Ale jeśli w jego miejsce rzeczywiście miałby do Lecha trafić Sudić, byłoby to spore zaskoczenie.

 
 
Słowa kluczowe: sudic | lech | poznan | hacken | arajuuri | broendby
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz