Aktualności
 
Najdroższy piłkarz polskiej ligi zmieni klub!
 
27. lipca 2016, 17:13
źródło: własne
 

To koniec przygody Adriana Mierzejewskiego z Al-Nasr. Borykającego się z ogromnymi kłopotami finansowymi mistrza Arabii Saudyjskiej, nie stać na dalsze utrzymywanie byłego reprezentanta Polski, który był najdroższym piłkarzem w drużynie.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMierzejewski jest uwielbiany przez fanów Al-Nasr, ale zawodnik, za którego w 2013 roku Trabzonspor zapłacił Polonii Warszawa 5,25 miliona euro, nie będzie dłużej zawodnikiem saudyjskiego klubu. Jego obecny pracodawca popadł w ogromne tarapaty finansowe i musi pozbyć się najlepiej opłacanych graczy. A na samym szczycie listy płac znajduje się właśnie "Mierzej", któremu Al-Nasr zalegał z wypłatą wynagrodzenia za kilka miesięcy.

Ostatnio jednak wszystkie zaległości zostały uregulowane, ale sytuacja wygląda tak, że były piłkarz Polonii Warszawa opuszcza obecny klub. Były reprezentant Polski nie napisał tego wprost, ale za pośrednictwem portali społecznościowych dał do zrozumienia, że to koniec jego przygody w Al-Nasr. Pod jego wpisami od razu zaroiło się od reakcji kibiców saudyjskiego zespołu, którzy serdecznie dziękują Polakowi za grę w barwach ich zespołu.

Na razie nie wiadomo, gdzie będzie kontynuował karierę Mierzejewski. Niewykluczone, że pozostanie na Bliskim Wschodzie, gdzie ma wyrobioną znakomitą markę.

 
 
Słowa kluczowe: mierzejewski | nasr | trabzonspor | polonia | warszawa
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz