Aktualności
 
Legia ściągnie reprezentanta Polski?!
 
25. lipca 2016, 16:03
źródło: legia.sport.pl
 

Jak informuje legia.sport.pl, Legia warszawa negocjuje warunki ewentualnego transferu Pawła Wszołka z Hellas Verona. Do porozumienia na razie jednak daleko, bo Włosi chcą za reprezentant Polski kupę forsy.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLegia sonduje możliwości wykupienia Wszołka z Hellas Verona. Co prawda mało prawdopodobne, żeby Wszołek został w klubie, który spadł w poprzednim sezonie do Serie B, to jednak włoski klub chce na Polaku porządnie zarobić. Mistrz Polski miał usłyszeć, że były pomocnik Polonii Warszawa jest do kupienia za trzy miliony euro.

To dla Legii zaporowa kwota, ale działacze z Łazienkowskiej się nie poddają i liczą na zbicie z ceny. Być może Legię stać byłoby na zapłacenie połowy tego, czego żąda Hellas. Wszołek już raz był blisko przeprowadzki do zespołu obecnego mistrza Polski. Trzy lata temu, kiedy opuszczał Polonię, ale Legia nie wykazała wówczas wystarczającej determinacji do pozyskania reprezentanta Polski. A Wszołek wylądował w Sampdorii Genua.

Teraz jednak wszyscy powitaliby go na łazienkowskiej z otwartymi ramionami. Pytanie tylko czy legia rzeczywiście będzie w stanie zbić cenę na tyle, żeby mogła go wykupić z włoskiego klubu...

 
 
Słowa kluczowe: wszolek | legia | hellas | verona | polonia | warszawa | sampdoria
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Chcą kupę forsy.<br /> hehehehe
 
 
RS dodał(a), w poniedziałek 25. lipca 2016 o godzinie 16:14