Aktualności
 
Jagiellonia poluje na napastnika
 
13. lipca 2016, 10:44
źródło: przegladsportowy.pl
 

Jagiellonia prawie skompletowała kadrę zespołu na nowy sezon. Prawie, bo w Białymstoku wciąż jeszcze rozglądają się za napastnikiem, który mógłby wzmocnić ofensywę drużyny prowadzonej przez trenera Michała Probierza.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKandydatem numer jeden jest Adam Buksa z Lechii Gdańsk. Ale... - To dziwna sprawa. Niby wszystko mamy ustalone, a Adam nadal do nas nie trafił. Może się zdarzyć, że nic z tego nie wyjdzie i wtedy do końca okna transferowego, czyli do 31 sierpnia, będziemy czekać na jakąś okazję – mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" prezes "Jagi" Cezary Kulesza.

Jagiellonia ma jednak kim grać z przodu. Trener Probierz ma do dyspozycji Fedora Cernycha, Karola Świderskiego czy pozyskanego z Chrobrego Głogów króla strzelców poprzedniego sezonu I ligi Macieja Górskiego. - Kadra mamy faktycznie nieźle obsadzoną. Niemniej przydałby się jeszcze ten jeden zawodnik do ataku. Wówczas plan transferowy byłby w pełni wykonany. Nie będziemy jednak niczego robić na siłę – twierdzi Kulesza.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz