Aktualności
 
Hasi "odstrzeli" Bośniaka z Legii?!
 
10. lipca 2016, 00:17
źródło: własne
 

Wygląda na to, że nowy trener Legii Besnik Hasi chce zrezygnować z usług Stojana Vranjesa. Bośniak nie przekonał go, że może dać Legii wystarczająco sporo jakości i albański szkoleniowiec nie ma nic przeciwko temu, żeby odszedł z drużyny.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćVranjes przegrywał rywalizację w środku pola już za kadencji trenera Stanisława Czerczesowa. Rosjanin stawiał na duet pomocników Tomasz Jodłowiec – Ariel Borysiuk. Vranjes mógł liczyć na występy tylko wtedy, gdy jednego z nich brakowało w składzie. Bośniak mógł mieć nadzieję, że jego sytuacja ulegnie zmianie za trenera Hasiego Tym bardziej, że Legię opuścił Borysiuk, który przeszedł do Queens Park Rangers.

Tak się jednak prawdopodobnie nie stanie. Vranjes nie wywarł najlepszego wrażenia na Hasim i raczej jeszcze tego lata opuści Legię. W grę wchodzi wypożyczenie na rok. Zresztą jest już poważny kontrahent, który jest zainteresowany usługami legionisty. Bośniak może trafić do Arki Gdynia, dla której mógłby być sporym wzmocnieniem. Beniaminek ekstraklasy lubi sięgać po piłkarzy warszawskiego klubu. Na zasadzie wypożyczeń z Legii, w Gdyni są już Mateusz Szwoch i Konrad Jałocha.

 
 
Słowa kluczowe: vranjes | arka | gdynia | legia | jodlowiec | borysiuk | hasi | czrczesow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Jakim wzmocnieniem może być Vranjes dla Arki??.Kopacz grał w Lechii i tylko miał jedną rundę niezłą a później zaczął przesiadywać na ławce rezerwowych aż wybawił go Berg i Legia wykupiła go z Lechii.Legia też nie poznała się na nim że jest wypalony ale szybko za to trafł na ławkę rezerwowych.Czyżby w Arce byla łapanka na wszystkich niepotrzebnych kopaczy ??.
 
 
or dodał(a), w niedzielę 10. lipca 2016 o godzinie 13:55