Aktualności
 
Reprezentant Polski bohaterem hitowego transferu?!
 
9. lipca 2016, 10:21
źródło: własne
 

Według "La Gazzetta dello Sport", transfer Arkadiusza Milika z Ajaksu Amsterdam do Napoli przeciąga się, bo polskim napastnikiem zainteresowała się... Barcelona!
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNapoli bardzo zależy na transferze Milika, ale sprawa jego pozyskania dość nieoczekiwanie się przeciąga. Zwlekanie napastnika reprezentacji Polski z ostateczną decyzją jest spowodowane, według włoskich dziennikarzy, oczekiwaniem na ruch ze strony katalońskiego klubu. Przedstawiciele Milika dostali sygnał o tym, że snajper Ajaksu Amsterdam znalazł się na liście życzeń mistrza Hiszpanii i czekają, co z tego wyniknie.

Wcześniej Barcelona była zainteresowana ściągnięciem Yannicka Ferreiry Carassco z Atletico Madryt, ale jego transfer latem prawdopodobnie nie dojdzie do skutku. Kolejny w kolejce do gry na Camp Nou, przynajmniej zdaniem dziennikarzy jest Milik. Polak był kilka dni temu w Neapolu i wydawało się, że jego transfer do klubu z tego miasta jest przesądzony. Ale jeśli do gry rzeczywiście wejdzie Barcelona, Polak może stać się bohaterem prawdziwego hitu letniego okienka.

 
 
Słowa kluczowe: milik | barcelona | ajax | carrasco | napoli
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz