Aktualności
 
Czech jednak nadal w ekstraklasie?!
 
29. czerwca 2016, 17:02
źródło: katowickisport.pl
 
Nadal niejasna jest przyszłość Martina Nespora. Czeski napastnik trenuje z Piastem Gliwice, ale umowa jego wypożyczenia wygasa w najbliższy piątek. Jeśli do tego czasu nie zapadnie żadna wiążąca decyzja, Czech będzie musiał powrócić do Sparty Praga.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Działacze Piasta robią wszystko, żeby Nespor nadal występował w gliwickim zespole. Ale łatwo nie będzie, bo Sparta spodziewa się zarobić na jego transferze nawet półtora miliona złotych. To sporo jak na możliwości finansowe wicemistrza Polski. Pojawił się nawet pomysł, żeby przedłużyć jego wypożyczenie o kolejny rok.

Ale Sparta raczej nie będzie zainteresowana takim rozwiązaniem, bo za 12 miesięcy już nie zarobi na swoim napastniku ani grosza. Jego kontrakt z klubem z Pragi wygasa pod koniec czerwca przyszłego roku i wtedy Nespor mógłby odejść za darmo.

- Co mam powiedzieć? Nadal nic nie wiem. Jestem w kontakcie z menedżerem. Wiem, że coś się dzieje w mojej sprawie, ale nie ma konkretów. Trenuję z Piastem, bo mam kontrakt do końca czerwca – powiedział Nespor w rozmowie ze "Sportem". – To dobrze, że nie trenuję indywidualnie, tylko z drużyną, bo dzięki będę dobrze przygotowany do sezonu. Staram się skupić na zajęciach, aby za dużo nie myśleć o swojej przyszłości – dodaje Czech.

 
 
Słowa kluczowe: nespor | piast | gliwice | sparta | praga | latal
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz