Aktualności
 
Legia szuka kolejnych wzmocnień...
 
28. czerwca 2016, 16:36
źródło: Gazeta Polska
 
Legia planuje jeszcze przynajmniej dwa lub trzy transfery piłkarzy, którzy w założeniu mają być wzmocnieniem podstawowego składu mistrza Polski. Niestety, wygląda na to, że w przyszłym sezonie nie będzie już w zespole Artura Jędrzejczyka.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Legia pozyskała niedawno Thibaulta Moulina, ale na tym nie koniec wzmocnień. - Ciągle szukamy, trzymamy rękę na pulsie. Nie chciałbym wdawać się w szczegóły, powiem tylko, że potrzebujemy jeszcze dwóch-trzech zawodników ściśle do pierwszego składu – mówi w rozmowie z "Gazetą Polską" dyrektor sportowy warszawskiego klubu Michał Żewłakow.

Wszystko wskazuje na to, że Legię opuści Artur Jędrzejczyk. Reprezentant Polski grał przy Łazienkowskiej wiosną na zasadzie wypożyczenia. - Artur pozostaje zawodnikiem Krasnodaru, interesują się nim kluby z zagranicy i w takich warunkach ciężko będzie utrzymać go w Legii. Mamy dwóch prawych obrońców, których teraz obserwuje Besnik Hasi i to dla nich czas, aby pokazać na co ich stać. Dwa obozy to dobry czas, by trener wyrobił sobie zdanie na temat kadry, jaką zastał w Legii. Pod koniec obozu przyjdzie czas na wnioski i reakcje – tłumaczy dyrektor sportowy mistrza Polski.

 
 
Słowa kluczowe: legia | moulin | jedrzejczyk | hasi | zewlakow | ebebenge
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz