Aktualności
 
Król strzelców I ligi zagra w ekstraklasie?!
 
24. czerwca 2016, 12:17
źródło: przegladsportowy.pl
 
Wisła Płock jest zainteresowana ściągnięciem najlepszego strzelca poprzedniego sezonu I ligi Szymona Lewickiego z Zawiszy Bydgoszcz. "Nafciarze" chcą wzmocnić swój atak, bo na razie mogą liczyć tylko na Mikołaja Lebedyńskiego i Emila Drozdowicza.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Zawisza robiła podchody pod Wladimera Dwaliszwiliego, który kilka dni temu rozstał się z Pogonią Szczecin. Ostatecznie jednak Gruzin nie trafi do Płocka. – Faktycznie był temat pozyskania tego zawodnika.  Doszliśmy jednak do wniosku, że nie jest to niezbędny nam piłkarz. Na pewno Dwaliszwili nie trafi do Wisły. Mamy inne plany, jeżeli chodzi o napastnika – mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" prezes płockiego klubu Jacek Kruszewski.

Teraz na celowniku Wisły jest Lewicki, który po tym ,jak Zawisza nie dostał licencji na grę w I lidze, szuka nowego klubu. Najchętniej w ekstraklasie. Wisła byłaby idealnym wyjściem z sytuacji. Prezes "Nafciarzy" nie chce jednak potwierdzić starań o króla strzelców zaplecza ekstraklasy. – Naprawdę żadnych personaliów nie zdradzę. Powiem tylko, że rozglądamy się również po ligach zagranicznych – mówi szef Wisły.

 
 
Słowa kluczowe: lewicki | wisla | plock | zawisza | dwaliszwili | kruszewski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz