Aktualności
 
Kolejny klub zainteresowany obrońcą Legii
 
23. czerwca 2016, 14:56
źródło: własne
 
Dobre występy na Euro 2016 spowodowały, że Michał Pazdan jest jednym z odkryć turnieju we Francji. Co za tym idzie, obrońcy reprezentacji Polski i Legii Warszawa przypatruje się coraz więcej klubów. Szczególnie tych z Turcji.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Kilka dni temu informowaliśmy, że Pazdanem zainteresowany jest Trabzonspor. Ale okazuje się, że nie tylko. Na meczu z Niemcami w Paryżu był obecny prezydent Besiktasu Stambuł. Co prawda przyjechał zobaczyć na własne oczy w akcji Kamila Glika, ale zaimponował mu właśnie legionista, który z Niemcami rozegrał chyba mecz swojego życia.

Pazdan bardzo dobrze zagrał także przeciwko Ukrainie. W Besiktasie zdają sobie sprawę, że pozyskanie Glika, który ma wiele propozycji z silniejszych lig niż turecka, może okazać się trudną sprawą. Dlatego alternatywą dla "Czarnych Orłów" miałby być transfer Pazdana.

Legia ściągnęła go rok temu z Jagiellonii za 700 tysięcy euro. Przy Łazienkowskiej nikt raczej nie spodziewał się, że jego wartość tak znacząco pójdzie w górę. Tymczasem z każdym kolejnym meczem na Euro 2016, cena za Pazdana rośnie. Tym bardziej, że zaczynają się nim interesować coraz mocniejsze i bogatsze kluby…

 
 
Słowa kluczowe: pazdan | besiktas | trabzonspor | legia | jagiellonia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz