Aktualności
 
Były król strzelców I ligi zmienił otoczenie
 
22. czerwca 2016, 09:12
źródło: własne
 
Arka Gdynia pozyskała nowego napastnika. Piłkarzem beniaminka ekstraklasy został Dariusz Zjawiński. Były już snajper Cracovii związał się z nowym pracodawcą rocznym kontraktem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Zjawiński przez ostatnie dwa sezony był zawodnikiem Cracovii. Do podstawowego składu "Pasów" nigdy jednak nie zdołał się przebić na stałe. Zwykle pełnił rolę zmiennika, szansa otwierała się dla niego wtedy, kiedy jeden z czołowych zawodników w ofensywie krakowskiego zespołu nie mógł zagrać.

Jego kontrakt z Cracovią obowiązywał tylko do końca czerwca i już wcześniej wiadomo było, że  współpraca nie zostanie przedłużona. Zjawińskim interesował się także drugi z beniaminków ekstraklasy – Wisła Płock, ale ostatecznie były napastnik Legii Warszawa, Odry Wodzisław, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i Dolcanu Ząbki, trafił do Arki.

W zespole prowadzonym przez trenera Grzegorza Nicińskiego, będzie rywalizował o miejsce w podstawowym składzie z Pawłem Abbottem, który był najskuteczniejszym strzelcem gdyńskiego zespołu na zapleczu ekstraklasy.

 
 
Słowa kluczowe: zjawinski | arka | gdynia | cracovia | nicinski | abbott
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz