Aktualności
 
Pazdan odejdzie z Legii?!
 
19. czerwca 2016, 15:55
źródło: własne
 
Kilka dni temu informowaliśmy, że Kamila Glika w meczu z Niemcami z trybun Stade de France obserwował prezydent Besiktasu Stambuł. Okazuje się, że także drugi środkowy obrońca reprezentacji Polski - Michał Pazdan, jest pod lupą Turków.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Tyle, że Pazdanem interesuje się nie Besiktas, ale Trabzonspor. Sygnały o tym pojawiały się już przed startem Euro 2016, ale meczem z Niemcami, w którym Pazdan został bohaterem naszego zespołu, zachwycił wysłanników tureckiego klubu, którzy także byli obecni na spotkaniu Polaków z mistrzami świata.

Polski obrońca ma być dalej monitorowany podczas występów na Euro 2016. Z naszych ustaleń wynika, że Legia wkrótce może się spodziewać oferty z Trabzonsporu. Po tym, co "Pazdi" zaprezentował w meczu z Niemcami, jego cena podskoczyła do góry. W przypadku transferu, Legia mogłaby liczyć na pokaźny zarobek. Przypomnijmy, że rok temu ściągnęła Pazdana z Jagiellonii Białystok za 700 tysięcy euro.

Teraz może zarobić na jego transferze nawet dwa razy tyle. Tym bardziej, że jeśli Polska zajdzie daleko na turnieju we Francji z Pazdanem w składzie, Trabzonspor nie będzie jedynym klubem, który ustawi się w kolejce po "bulteriera" z Legii…

 
 
Słowa kluczowe: pazdan | trabzonspor | legia | jagiellonia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz