Aktualności
 
Wyjaśniła się przyszłość Radovicia!
 
14. czerwca 2016, 15:34
źródło: legia.net
 
Miroslav Radović nie trafi do Legii Warszawa. Serb podpisze lada chwila dwuletni kontrakt z Partizanem Belgrad. Tym samym powróci do klubu, z którego trafił kiedyś do warszawskiego klubu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować W ostatnich dniach sporo było spekulacji na temat powrotu Radovicia do Legii. Doświadczony zawodnik rozwiązał kontrakt z Olimpiją Ljubljana i wydawało się, że może związać się z mistrzem Polski. Tym bardziej, że w klubie ze stolicy nie ma już trenera Stanisława Czerczesowa, który nie zbyt chętnie patrzył na jego powrót, kiedy skończył swoją przygodę z chińskim Hebei China Fortune.

"Rado" jednak w Legii nie zagra. Zamiast tego wyląduje tam, skąd kiedyś trafił do Warszawy. - Chciałem wrócić do Legii, ale nie było zainteresowania moją osobą. Teraz czekają mnie dwa lata gry w Partizanie. Chciałbym później choćby zakończyć karierę przy Łazienkowskiej, ale nie wiem czy dostanę na to zielone światło od właścicieli Legii. Jeśli będzie taka wola, to będzie to wymarzone zakończenie kariery – powiedział serwisowi legia.net Radović.

"Rado" nie żywi jednak do nikogo urazy. - Legii życzę jak najlepiej, awansu do Ligi Mistrzów i obrony mistrzowskiego tytułu. Będę śledził mecze, to jak sobie radzą koledzy. A kibiców Legii już teraz zapraszam na derby Belgradu – dodaje Radović.

 
 
Słowa kluczowe: radovic | legia | partizan | belgrad | czerczesow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz