Aktualności
 
Trzecie wzmocnienie Lecha przesądzone!
 
30. maja 2016, 15:17
źródło: własne
 

Radosław Majewski jest już w Poznaniu, jutro przejdzie testy medyczne. Jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, podpisze trzyletni kontrakt z "Kolejorzem".
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMajewski wcześniej rozwiązał swój kontrakt z greckim PAE Veria, mimo że był ważny jeszcze przez 12 miesięcy. Były rozgrywający Groclinu Grodzisk Wielkopolski i Polonii Warszawa, zdecydował, że chce wrócić do polskiej ekstraklasy. Tym bardziej, że z bardzo konkretną ofertą zgłosił się do niego Lech Poznań.

Warunek był jednak taki, że były reprezentant Polski musi najpierw rozstać się z greckim klubem. To się udało bez większych problemów i we wtorek "Maja" stawi się przy Bułgarskiej na testach medycznych. Jeżeli nie wykażą niczego niepokojącego, Lech podpisze z 30-letnim pomocnikiem trzyletnią umowę.

O piłkarza próbował starać się także Śląsk Wrocław, ale Majewski od początku pierwszeństwo dawał poznańskiemu klubowi. Lech próbował go pozyskać już rok temu, kiedy rozstawał się z Nottingham Forest, ale wówczas były reprezentant Polski zdecydował się na Grecję. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że w końcu Majewski trafi do "Kolejorza".

Przypomnijmy, że do tej pory Lech pozyskał już dwóch zawodników - bramkarza Matusa Putnocky'ego z Ruchu Chorzów i obrońcę Lasse Nielsena z Odense.

 
 
Słowa kluczowe: majewski | lech | poznan | veria | putnocky | nielsen
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz