Aktualności
 
Król strzelców I ligi w ekstraklasie!
 
29. maja 2016, 18:15
źródło: własne/jagiellonia.pl
 

Jagiellonia Białystok zapewniła sobie od przyszłego sezonu usługi jednego z trzech najlepszych snajperów zaplecza ekstraklasy. Trzyletni kontrakt z "Jagą" podpisał Maciej Górski z Chrobrego Głogów.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGórski w tym sezonie zdobył już 15 goli i jest liderem tabeli najskuteczniejszych strzelców na zapleczu ekstraklasy razem z Arkadiuszem Aleksandrem z Sandecji Nowy Sącz i Szymonem Lewickim z Zawiszy Bydgoszcz, którzy także w swoim dorobku zgromadzili po 15 goli. 26-letni napastnik miał kilka ofert, ale zdecydował się przyjąć propozycję podpisania kontraktu z Jagiellonią.

- Kluczowe znaczenie miała osoba trenera Probierza, który sam zwrócił się do mnie z propozycją gry dla Jagiellonii. Inaczej jest, kiedy do drużyny wciska cię menadżer, a inaczej, kiedy sięga po zainteresowanego trener. Wiem, że dostanę szansę gry w Jadze, dlatego zdecydowałem się na przyjście tutaj – przyznał napastnik po podpisaniu kontraktu na oficjalnej stronie podlaskiego klubu – mówi Górski na oficjalnej stronie klubu.

Na Podlasie trafia za darmo, bo z końcem czerwca wygasa jego umowa z Chrobrym. - Miałem oferty z innych klubów ekstraklasy i I ligi, ale po latach spędzonych w niższych klasach rozgrywkowych chciałem spróbować sił w tej najwyższej. Poza tym stąd wypłynęło wielu zawodników, którzy wcześniej tak jak ja długo czekali na swoją szansę – twierdzi Górski.

 
 
Słowa kluczowe: gorski | jagiellonia | probierz | chrobry | glogow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz