Aktualności
 
Lewandowski rozmawia z Realem!
 
28. maja 2016, 01:45
źródło: Der Spiegel
 
To już nie są tylko spekulacje. Menedżer Roberta Lewandowskiego – Cezary Kucharski przyznał w rozmowie z niemiecką gazetą "Der Spiegel", że rozmawia z Realem Madryt na temat transferu Roberta Lewandowskiego.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować


- Mieliśmy kontakt ze strony Realu Madryt. To wielki wzbudzający emocje klub. Bayern wie, że z nim rozmawiamy – cytuje agenta Lewandowskiego - Ceazarego Kucharskiego niemiecka gazeta. To dość sensacyjna deklaracja, bo do tej pory, nikt z otoczenia kapitana reprezentacji Polski oficjalnie nie potwierdzał negocjacji z "Królewskimi".

Tymczasem "Der Spiegel" informuje, że działacze Realu kusza Polaka bajońskimi zarobkami. Finalista obecnej edycji Ligi Mistrzów jest gotów płacić "Lewemu" 25 milionów euro za sezon. To ponad dwa razy więcej, niż zarabia obecnie w Monachium.

To jeszcze nie oznacza, że transfer Lewandowskiego do Realu zostanie sfinalizowany, ale na pewno kibice Bayernu nie mogą spać spokojnie. W Madrycie nikt nie ukrywa, że reprezentant polski to w tej chwili jeden z priorytetów transferowych. Prezydent Florentyno Perez jest gotów zrobić wiele, żeby ściągnąć "Lewego" na Santiago Bernabeu.

 
 
Słowa kluczowe: lewandowski | real | madryt | bayern | kucharski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz