Aktualności
 
Zaskakujący wybór obrońcy Lecha?!
 
26. maja 2016, 17:58
źródło: sporx.com
 
Wydawało się, że po rozstaniu z Lechem Poznań, Marcin Kamiński będzie próbował sił w hiszpańskiej Primera Division. "Kamyk" miał ofertę ze Sportingu Gijon, ale zagra zupełnie gdzie indziej. Przynajmniej zdaniem tureckich mediów...
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Kamiński nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Lechem, chociaż dostał taką propozycję od działaczy "Kolejorza". 24-letni środkowy obrońca zdecydował, że czas spróbować czegoś innego. Zdaniem tureckich mediów, Polak podpisze trzyletni kontrakt z Trabzonsporem. Ma tam zarabiać 350 tysięcy euro rocznie. To znacznie więcej niż był w stanie zaoferować mu poznański klub.

Jeśli doniesienia tureckich mediów się potwierdzą, jego wybór można uznać jednak za trochę zaskakujący. Kamiński nie narzekał na brak propozycji. Jedna z nich wydawała się, przynajmniej pod względem sportowym bardzo atrakcyjna. Kontrakt byłemu już obrońcy Lecha oferował Sporting Gijon. Były też propozycje z niemieckich drugoligowców – Karlsruhe i Eintrachtu Brunszwik. Turcy chwalą się jednak, że to Trabzonspor zaproponował najlepsze warunki polskiemu obrońcy.

[Aktualizacja] Sam zainteresowany zaprzecza doniesieniom tureckich mediów. - To bzdura wymyślona przez dziennikarzy. Nie ma tematu transferu do Trabzonsporu - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" Kamiński, który w tej chwili przebywa na urlopie.

 
 
Słowa kluczowe: kaminski | trabzonspor | lech | poznan | sporting | gijon
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz