Aktualności
 
Lech polował na byłego bramkarza Manchesteru United!
 
25. maja 2016, 12:23
źródło: vitalfootball.co.uk
 
Angielskie media donoszą, że Lech Poznań był zainteresowany wykupieniem z Birmingham City byłego bramkarza reprezentacji Polski Tomasza Kuszczaka. Jego obecny klub odrzucił jednak ofertę "Kolejorza".
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować Lech kilka dni temu pochwalił się zakontraktowaniem bramkarza Ruchu Chorzów Matusa Putnockiego. Ale jak się okazuje, to wcale nie Słowak był pierwszym wyborem dla działaczy poznańskiego klubu. Najpierw na Bułgarska próbowano ściągnąć Tomasza Kuszczaka z Birmingham City.

Kuszczak był przymierzany do Lecha już kilkukrotnie, ale ostatecznie zawsze coś stawało na przeszkodzie. Teraz także nie doszło do jego transferu, bo o jego sprzedaży nie chcieli słyszeć działacze Birmingham City, czyli 10. zespołu ostatniego sezonu angielskiej The Championship. Były bramkarz reprezentacji Polski jest podstawowym zawodnikiem tego zespołu.

Lech upatrywał szansę w tym, że Kuszczak jest związany z Poznaniem. W tym mieście niedawno rozpoczął studia na Wydziale Dziennikarstwa i komunikacji Społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Ale były bramkarz Manchesteru United jest zbyt ważnym zawodnikiem Birmingham, dlatego w angielskim klubie nie chcą słyszeć o jego pozbyciu się.

 
 
Słowa kluczowe: kuszczak | lech | poznan | putnocky | birmingham
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz