Aktualności
 
Legia dogadana z czterema nowymi piłkarzami?!
 
19. maja 2016, 08:20
źródło: TOK gra Legia
 
Prezes Bogusław Leśnodorski, w audycji "Tok gra Legia" zdradził, że warszawski klub już jest po słowie z czterema zagranicznymi piłkarzami, którzy mają dołączyć do zespołu w trakcie letniego okienka transferowego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować - Za wiele nie powiem, ale mogę zdradzić, że jest czterech chłopaków, z którymi jesteśmy praktycznie dogadani. Znajdują się w przedziale wiekowym od 17 do 21 lat, z czego dwóch powinno być również wzmocnieniem kadry pierwszego zespołu. Są to obcokrajowy pochodzący z Afryki, Bałkanów... - mówi szef warszawskiego klubu.

Jak zapewnia Lesnodorski, są to piłkarze, których Legia obserwuje od dłuższego czasu. - Obserwujemy tych piłkarzy od dwóch lat. Rozmawialiśmy z nimi, staraliśmy się ich przekonać, żeby do nas trafili i wierzymy, że coś z tego będzie. Adaptacja? Jak spojrzysz na reprezentację Belgii, czy Francji to jakoś sobie dają radę (śmiech). Jest to owszem ryzyko, ale nauczyliśmy się dbać i pomagać w transformacji z różnych kręgów kulturowych. Czuję, że poradziliby sobie tutaj – opowiada prezes, który nawet za pośrednictwem Twittera zdradził inicjały jednego z nich.

"No dobra zaczynamy :)) SS" - napisał szef Legii, dodając, że chodzi o gracza z Afryki.

 

 
 
Słowa kluczowe: legia | lesnodorski | czerczesow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
w sumie z Afryki do Azji... aż tak bardzo kulturowo nie spadną ... :-))))
 
 
max dodał(a), w czwartek 19. maja 2016 o godzinie 08:41