Aktualności
 
Nagły zwrot w kwestii Boruca!
 
4. maja 2016, 10:44
źródło: Bournemouth Echo
 

Bournemouth szuka nowego bramkarza na następny sezon, ale to wcale nie znaczy, że Artur Boruc na sto procent puści latem beniaminka Premier League. Co ciekawe, decyzja czy chce dalej być zawodnikiem "The Cherries", będzie zależała tylko... od niego.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJak ujawniły miejscowe media, w kontrakcie Boruca z Bournemouth zawarta jest specjalna klauzula. Na jej mocy reprezentant Polski ma prawo przedłużył swój kontrakt z angielskim klubem o kolejny rok po rozegraniu ustalonej w niej liczby spotkań. Ten limit Boruc już wypełnił, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby złożył podpis na kolejnej umowie i pozostał w barwach Bournemouth jeszcze przez kolejny rok.

Absolutny beniaminek Premier League zapewnił sobie bez większych kłopotów utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Nie jest tajemnicą, że działacze "Wisienek" szukają nowego bramkarza na kolejny sezon. Żeby bronić, Boruc będzie musiał z nim wygrać rywalizację. Jeśli Bournemouth wyda na niego kilka milionów funtów, Polak będzie musiał udowodnić, że jest dwa razy lepszy, żeby bronić.

Według angielskich mediów, rozmowy o nowej umowie Boruca, mogą zostać sfinalizowane od razu po zakończeniu obecnego sezonu. O ile oczywiście Boruc wyrazi chęć pozostania w ekipie "The Cherries"...

 
 
Słowa kluczowe: boruc | bournemouth
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz