Aktualności
 
Węgierski napastnik zadeklarował, że chce zostać w ekstraklasie
 
3. maja 2016, 20:41
źródło: własne/slaskwroclaw.pl
 

Wypożyczony z FC Sion do Śląska Wrocław Bence Mervo, chce zostać we wrocławskim klubie na kolejny sezon. Rozmowy na temat przedłużenia jego pobytu w drużynie prowadzonej przez trenera Mariusza Rumaka już trwają.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMervo jest w ostatnich kolejkach jednym z najskuteczniejszych napastników w ekstraklasie. Dzięki jego golom, Śląsk nie musi nerwowo oglądać się za siebie, bo ma cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Dla szkoleniowca Śląska jest zdecydowanie pierwszym wyborem w ataku. Ale problem polega na tym, że młodzieżowy reprezentant Węgier jest tylko wypożyczony do wrocławskiego zespołu.

Rumak chce mieć go do dyspozycji w następnych rozgrywkach, w których Śląsk ma powrócić na dobre tory i próbować wrócić do czołówki w naszej ekstraklasie. Rozmowy ze Sionem na temat transferu definitywnego Mervo trwają. Sam piłkarz deklaruje, że chętnie spędzi więcej czasu we wrocławskim klubie.

- Chcę grać w Śląsku, ale to nie tylko ode mnie zależy – mówi Mervo - Mamy do rozegrania jeszcze trzy spotkania i po zakończeniu rozgrywek jadę do Sion. Mam nadzieję jednak, że kluby dojdą do porozumienia i wrócę do Wrocławia. Chcę zostać w Śląsku i jechać na Euro! - deklaruje sam zainteresowany.

 
 
Słowa kluczowe: mervo | slask | wroclaw | sion | rumak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz