Aktualności
 
Lech w końcu uwolni się od niewypału!
 
22. kwietnia 2016, 13:34
 

Uff, działacze Lecha Poznań mogą odetchnąć z ulgą. FC Heidenheim zdecydowało się na skorzystanie z opcji transferu definitywnego Denisa Thomallii, który obecnie jest wypożyczony do niemieckiego drugoligowca.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćW Poznaniu wszyscy zaciskali kciuki za to, żeby Niemcy zdecydowali się wykupić Thomallę na stałe. Jednak z największych pomyłek transferowych "Kolejorza" w ostatnich latach latem zostanie już formalnie piłkarzem Heidenheim. Klub z 2. Bundesligi zdecydował się na wyłożenie kwoty, zapisanej w umowie z Lechem.

A to wcale nie było takie pewne, bo Heidenheim nie jest bogatym klubem który stać na transfery gotówkowe. W przypadku Thomallii zdecydowano się zrobić wyjątek i znaleziono pieniądze na jego wykupienie z polskiego klubu. "Kolejorz" wyłożył niespełna rok temu 400 tysięcy euro na jego transfer z SV Ried. Ile zarobi na jego sprzedaży do Niemiec. Uda się odzyskać jakieś 200, może 250 tysięcy. Ale w Poznaniu powinni się cieszyć, że w ogóle cokolwiek dało się jeszcze z tego wycisnąć i uratować chociaż cześć źle zainwestowanych pieniędzy.

 
 
Słowa kluczowe: thomalla | lech | poznan | heidenheim
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz