Aktualności
 
Lech odda go nawet za darmo?
 
16. kwietnia 2016, 15:59
źródło: Heidenheimer Zeitung
 
Mowa o Denisie Thoamallii, który jest obecnie wypożyczony do Heidenheim. Niemiecki klub chce go mieć u siebie na stałe ale nie ma pieniędzy, żeby wykupić go z Lecha Poznań. Być może "Kolejorz" będzie zmuszony oddać go za darmo, żeby tylko się go pozbyć.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćThomalli najwyraźniej nie służył wielkopolski klimat, bo po przeprowadzce za naszą zachodnią granicę napastnik odżył. Co najważniejsze dla niego, wreszcie zaczął strzelać gole. 23-letni snajper w barwach 1. FC Heidenheim zagrał w dziewięciu meczach 2. Bundesligi, w których zdobył trzy bramki i zaliczył dwie asysty. Jego drużyna na pięć kolejek przed końcem sezonu, zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Spokojni o ligowy byt działacze niemieckiego klubu już myślą o przyszłym sezonie. W składzie swojej drużyny nadal widzą miejsce dla Thomalli. - Jesteśmy do niego przekonani, a on czuje się dobrze w naszym klubie - mówi na łamach dziennika "Heidenheimer Zeitung"  Holger Sanwald z zarządu Heidenheim.

Niestety jest jedno ale... Oczywiście chodzi o pieniądze. Sanwald nie jest pewny, czy niemiecki klub będzie stać na Thomallę. Działacz jednak nie wyjaśnia, czy chodzi o ewentualną kwotę odstępnego, czy wysokość kontraktu zawodnika. Jeśli z tego pierwszego powodu, to pół biedy. Niewykluczone, że byłby skłonny oddać swojego napastnika nawet za darmo, byleby tylko nie musieć oglądać go więcej na oczy.
 
 
Słowa kluczowe: thomalla | lech | poznan | heidenheim | sanwald
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz