Aktualności
 
Coraz większe zamieszanie z "Lewym"...
 
1. kwietnia 2016, 08:45
źródło: Kicker
 
Kilka dni temu "SportBild" poinformował, że Robert Lewandowski złożył podpis pod nowym kontraktem. Według tego źródła, Polak miał się związać z Bayernem Monachium do 2021 roku. Teraz jednak inna niemiecka gazeta dementuje te informacje.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNegocjacje agentów piłkarza z szefami Bayernu na temat przedłużenia umowy trwają już od jakiegoś czasu. Na początku tygodnia media obiegła informacja, że obie strony doszły do porozumienia i Lewandowski złożył podpis pod nowym kontraktem. Jednak magazyn "Kicker" twierdzi, że do niczego takiego nie doszło. Co więcej, według dziennikarzy "Kickera" do osiągnięcia porozumienia i zakończenia rozmów, jeszcze daleka droga. Tak więc przyszłość kapitana reprezentacji Polski w barwach Bawarczyków nadal nie jest pewna.

Bayern chciałby szybko doprowadzić negocjacje do szczęśliwego końca, ale nie jest to takie proste. Rozmowy nie są łatwe - podkreśla "Kicker". Niemiecka gazeta przypomina, że Polakiem interesuje się Real Madryt i Paris Saint Germain. Dlatego pełnomocnicy "Lewego" w mogą stawiać szefom Bayernu twarde warunki.

Sam zainteresowany jak na razie nie komentuje doniesień niemieckich mediów w sprawie przedłużenia przez niego kontraktu z Bayernem. Jego menedżer, Cezary Kucharski również nie zabiera głosu.
 
 
Słowa kluczowe: lewandowski | bayern | real | madryt | manchester | city | kucharski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz