Aktualności
 
Udinese już wie, gdzie sprzeda Zielińskiego?!
 
31. marca 2016, 01:58
źródło: tuttomercatoweb.com
 
Szum wokół Piotra Zielińskiego nie milknie ani na chwilę. O pomocnika reprezentacji Polski starają się trzy kluby – Liverpool, Roma i Napoli. Okazuje się, że na tę chwilę najbardziej prawdopodobny jest transfer do tego ostatniego klubu.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Przynajmniej tak sugeruje dyrektor sportowy Udinese Cristiano Giaretta. – Czekamy na propozycje i wybierzemy z nich tą, która będzie najkorzystniejsza dla samego zawodnika. Nie będę jednak ukrywał, że mamy bardzo dobre relacje z Napoli i zależy nam, żeby stosunki pomiędzy naszymi klubami dalej układały się jak najlepiej. Nie dziwi nas, że zespół z Neapolu chciałby mieć Zielińskiego w swoich szeregach, bo to bardzo dobry piłkarz – mówi działacz "Zebr".

Z jego słów jasno wynika, że Udinese najchętniej wytransferowałoby Polaka właśnie do Napoli. Niewykluczone jednak, że klub z Udine będzie zwlekał z finalizacja transakcji do końca Euro 2016 we Francji. Zieliński ma bowiem spore szanse zaistnieć na tym turnieju w barwach reprezentacji Polski, co może spowodować, że cena za niego jeszcze bardziej wzrośnie. Napoli już w styczniu zabiegało o transfer pomocnika wypożyczonego z Udinese do Emploi, ale "Zebry" odrzuciły ofertę, przekładając decyzję o przyszłości Zielińskiego na lato.

 
 
Słowa kluczowe: zielinski | napoli | udinese | empoli | liverpool | roma | giaretta
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz