Aktualności
 
To już naprawdę jego koniec w Legii...
 
23. marca 2016, 14:45
źródło: własne
 

Będzie co wspominać i opowiadać wnukom. Marek Saganowski powoli żegna się z Legią. Przynajmniej jako zawodnik. Jego kontrakt wygasa z końcem czerwca i nie zostanie przedłużony.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNiestety, lata lecą nieubłaganie i "Sagan" chcąc, nie chcąc, musi się z tym pogodzić. Jeszcze w poprzednim sezonie Henning Berg, który nie darzył sympatią Orlando Sa, często korzystał z usług Saganowskiego. Już wtedy jednak wydawało się, że to jego ostatki w Legii. Wychowanek ŁKS-u Łódź strzelił jednak zwycięskiego gola w finale Pucharu Polski i nie jako w nagrodę otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu o jeszcze jeden sezon.

Ale tym razem to już naprawdę koniec. To ostatnie tygodnie "Sagana" jako zawodnika w Legii. Trener Stanisław Czerczesow w ogóle z niego nie korzysta, a konkurencja w ataku Legii jest naprawdę bardzo duża. Były napastnik reprezentacji Polski dostanie ofertę pracy w klubie z Łazienkowskiej, ale niewykluczone, że jeszcze będzie chciał pograć w piłkę. Tyle, że już gdzie indziej. Tak czy inaczej, 37-latek zapisał wspaniałą kartę w barwach Legii. Tego nikt już mu nie odbierze...

 
 
Słowa kluczowe: saganowski | legia | czerczesow | berg
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz