Aktualności
 
Guardiola chce zabrać "Lewego" z Bayernu!
 
20. marca 2016, 13:32
źródło: Sunday Express
 

Josep Guardiola nie wypowiada się na temat swojej pracy od nowego sezonu w Manchesterze City, ale coraz więcej wiadomo na temat jego planów transferowych. Główne miejsce ma w nich zajmować Robert Lewandowski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćGuardiola latem oficjalnie zostanie menedżerem Bayernu Monachium, ale już teraz przedstawił działaczom "The Citizens" listę zawodników, których chce mieć do dyspozycji w przyszłym sezonie na Etihad Stadium. "Koncert życzeń" katalońskiego szkoleniowca otwiera jego obecny podopieczny z Bayernu Monachium Robert Lewandowski. Transfer kapitana reprezentacji Polski jest dla Guardioli absolutnie priorytetową sprawą.

Dlatego szejkowie z Manchesteru City planują przedstawić Bayernowi ofertę nie do odrzucenia. Właściciele "The Citizens" są gotowi zapłacić na transfer polskiego napastnika nawet 60 milionów funtów. Taka kwota miałaby przekonać działaczy Bayernu do odstąpienia Lewandowskiego, mimo że wcześniej wielokrotnie deklarowali, że Polak nie jest na sprzedaż za żadną cenę.

Sam Lewandowski mógłby liczyć na Etihad Stadium na gigantyczną podwyżkę i jeszcze większe pieniądze, niż te, które oferuje za podpisanie nowego kontraktu Bayern. Według "Sunday Express" Manchester City ie jest jednak jedynym klubem z Premier League, który ma ochotę na ściągnięcie Lewandowskiego. O polskim napastniku cały czas marzą także w Liverpoolu i Manchesterze United.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Ale czy Ania pozwoli Robertowi na MC ?? przecież nie od dziś wiadomo że Anulka wolałaby Paryż- stolicę mody.. albo co lepsze pokazywanie swoich wybielonych ząbków na Królewskiej trybunie w Madrycie... ale ...kasa to kasa....
 
 
max dodał(a), w niedzielę 20. marca 2016 o godzinie 16:17