Aktualności
 
Hiszpański napastnik opuści Koronę?!
 
18. marca 2016, 11:42
źródło: własne
 

Wiele wskazuje na to, że Korona może mieć problem z zatrzymaniem u siebie swojego najlepszego strzelca i jednego z najskuteczniejszych zawodników ekstraklasy Airama Cabrery. 28-letni Hiszpan wypromował się na polskich boiskach.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćCabrera ma ważny kontrakt z Koroną tylko do końca sezonu. W Kielcach chcieliby przedłużyć z nim umowę nawet zaraz, ale Hiszpanowi nie spieszy się do składania jasnych deklaracji w kwestii swojej przyszłości. Tym bardziej, że latem będzie mógł liczyć na w miarę atrakcyjne oferty po tym, co pokazuje w tym sezonie w polskiej ekstraklasie. - Nie wiem, czy zostanę w Koronie. Na razie skupiam się na tym, żeby strzelić jeszcze trochę bramek dla mojej drużyny w tym sezonie. A co będzie później, zobaczymy – mówi Hiszpan.

Nie jest tajemnicą, że Cabrerę już wzięły pod lupę inne polskie kluby. W naszej lidze występuje deficyt skutecznych napastników, dlatego strzeleckie wyczyny hiszpańskiego snajpera budzą zainteresowanie w co najmniej kilku klubach. Między innymi w Piaście Gliwice, który raczej nie będzie w stanie zatrzymać na dłużej wypożyczonego ze Sparty Praga Martina Nespora. Jeśli gliwiczanie zakwalifikują się do europejskich pucharów, jego następcą mógłby zostać właśnie Cabrera.

Ale Hiszpan może liczyć także na oferty ze swojej ojczyzny Jeszcze zanim trafił do Korony, miał nadzieję zaczepić się w jednym z klubów Segunda Division. Wówczas żaden z miejscowych klubów nie był zainteresowany napastnikiem III-ligowego Cadizu i Cabrera wylądował w Kielcach. Ale po tym, co prezentuje na polskich boiskach, latem nie powinien mieć problemów ze znalezienie pracy także na zapleczu hiszpańskiej Primera Division.

 
 
Słowa kluczowe: cabrera | korona | kielce | brosz | cadiz | piast | gliwice | nespor
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Korona może już zapomnieć o kimś takim jak Cabrera , skoro gość nie chce podpisać kolejnego kontraktu to wiadomo że bierze pod uwagę inne rozwiązania . Z drugiej strony gdyby nie Korona nikt by nie słyszał o kimś takim i moim zdaniem Cabrera powinien zrobić ukłon w stronę Korony i podpisać z klubem kontrakt . Powinien zrobić tak jak Marković , który powiedział : dlaczego klub ma być na mnie stratny , gdybym nawet odszedł klub coś na ,mnie zarobi .
 
 
MKS dodał(a), w piątek 18. marca 2016 o godzinie 20:20