Aktualności
 
Rumun się rozmyślił i zrezygnował...
 
16. marca 2016, 15:38
źródło: własne
 

Górnik Zabrze był zainteresowany podpisaniem kontraktu z rumuńskim pomocnikiem Ovidiu Hereą. 31-latek pojawił się w Zabrzu na testach medycznych, ale niespodziewanie dla wszystkich w ostatniej chwili rozmyślił się i wyjechał z Polski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćHerea mógł być solidnym wzmocnieniem walczącego o uniknięcie spadku z ekstraklasy Górnika. Rumun ma za sobą grę m.in. w takich klubach jak: FC Sion, Rapid Bukareszt i National Bukareszt. Ostatnio natomiast reprezentował barwy greckiej Skody Xanti. Był jednak wolnym zawodnikiem, dlatego Górnik mógł z nim podpisać kontrakt poza terminem okienka transferowego.

Wiadomo już jednak, że Rumun w Zabrzu nie zagra. Doświadczony pomocnik zrezygnował ze starań o angaż w Górniku i pospiesznie wyjechał z Polski. Nie trudno się domyślić, jakie są powody takiej, a nie innej decyzji byłego gracza Rapidu Bukareszt. Herea w ostatniej chwili dostał ofertę z innego, prawdopodobnie rumuńskiego klubu i zdecydował się postarać się o zatrudnienie gdzie indziej. Inna teroria głosi, że nie wszystko było w porządku z jego stanem zdrowia, dlatego Rumun nie dokończył badań medycznych w Zabrzu. Tak czy inaczej, w Górniku grał nie będzie.

 
 
Słowa kluczowe: herea | gornik | zabrze | zurek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz