Aktualności
 
Napastnik Legii nie zostanie wykupiony
 
8. marca 2016, 15:23
źródło: legia.net/balla.com.cy
 

Wypożyczony do AEL-u Limassol z Legii Warszawa Arkadiusz Piech, nie będzie mógł przejść do cypryjskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego. Nie znaczy to jednak, że w czerwcu na pewno wróci na Łazienkowską.
Na AEL Limassol został nałożony zakaz transferowy, dlatego cypryjski klub nie będzie mógł skorzystać z okazji do przeprowadzenia transferu definitywnego. Piech jest w rewelacyjnej formie. W barwach AEL-u, w siedmiu meczach, strzelił sześć goli. W klubie z Limassol są nim zachwyceni i mimo przeszkód proceduralnych, będą starali się go zatrzymać.

Działacze AEL-u liczą na to, że latem będzie możliwość podpisania kontraktu z polskim napastnikiem na zasadzie wolnego transferu. Jeżeli takie rozwiązanie nie będzie wchodziło w grę, cypryjski klub będzie negocjował z Legią przedłużenie wypożyczenia Piecha przynajmniej do końca roku.

Wydaje się, że dla Piecha najlepszym rozwiązaniem byłoby pozostanie na Cyprze. 30-letni napastnik w Legii raczej nie ma czego szukać, gdyż konkurencja w ataku legionistów jest bardzo duża. Istniej co prawda spore prawdopodobieństwo, że latem zespół z Warszawy opuści Nemanja Nikolić, ale w jego miejsce aktualny wicemistrz Polski ściągnie na pewno innego napastnika i Piech musiałby znowu zadowolić się rolą rezerwowego.

 
 
Słowa kluczowe: piech | legia | ael | limassol | nikolic
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz