Aktualności
 
Wraca temat transferu Krychowiaka!
 
6. marca 2016, 12:19
źródło: The Sun
 

Angielskie media donoszą, dwa czołowe kluby Premier League są zainteresowane transferem Grzegorza Krychowiaka z Sevilli. Chodzi o Arsenal, który obserwuje reprezentanta Polski od dłuższego czasu, a także Manchester City.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćKrychowiak od wielu miesięcy jest łączony z transferem do Anglii. Do tej pory kończyło się na spekulacjach, ale latem zdaniem angielskich mediów, wreszcie mają się pojawić konkrety. O pozyskanie polskiego pomocnika Sevilli mają ze sobą rywalizować Arsenal i Manchester City.

Transfer Krychowiaka będzie się jednak wiązał z olbrzymim wydatkiem. Polak pod koniec ubiegłego roku przedłużył kontrakt z klubem z Andaluzji. Na jego mocy została też podwyższona kwota odstępnego. Żeby wykupić reprezentanta Polski z Sevilli trzeba teraz zapłacić aż 45 milionów euro. Hiszpański klub raczej nie będzie skłonny do negocjacji i nie puści go za niższą cenę.

Po drodze jest jeszcze Euro 2016, na którym Krychowiak ma odgrywać jedną z głównych ról w reprezentacji Polski. Jeśli Polakom z pomocnikiem Sevilli w składzie wyjdzie dobry turniej chętnych na jego transfer zrobi się jeszcze więcej. Co prawda cena mocno ogranicza pole manewru, to jednak w Europie jest trochę klubów, które z powodzeniem mogą sprostać oczekiwaniom finansowym andaluzyjskiego klubu.

 
 
Słowa kluczowe: krychowiak | arsenal | manchester | city | sevilla
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz