Aktualności
 
Nie będzie "hiszpańskiego" wzmocnienia Pogoni
 
19. lutego 2016, 13:59
źródło: własne
 

W barwach Pogoni Szczecin nie zagra Isma Traore. Piłkarz Espanyolu przekonał do swoich umiejętności sztab szkoleniowy "Portowców" i miał podpisać kontrakt, ale okazało się, że jego status jest na tyle zagmatwany, że Pogoń odstąpiła od transakcji.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTraore bardzo dobrze zaprezentował się w zimowych sparingach i szczeciński klub chciał podpisać umowę ze skrzydłowym z Wybrzeża Kości Słoniowej. Do Pogoni trafił w ramach niedawno nawiązanej współpracy z Espanyolem Barcelona, Ostatnio grał na zasadzie wypożyczenia w trzecioligowym, hiszpańskim FC Olot. Miał być wolnym zawodnikiem, ale jak się okazało w ostatnich dniach, to nie do końca była prawda.

Pogoń podpisała z nim nawet umowę do końca sezonu, ale kiedy zwróciła się do hiszpańskiej federacji o wydanie jego certyfikatu, okazało się, że jest status prawny jest bardziej skomplikowany, niż początkowo się wydawało. W efekcie jego dokumenty nie mogły zostać przesłane do Polski. W związku z tym Pogoń wycofała się z wcześniejszych ustaleń i piłkarz wróci do Hiszpanii.

 
 
Słowa kluczowe: traore | pogon | szczecin | espanyol | michniewicz | olot
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz